Промоција романа "Аписов апостол"
Љубитељи писане речи у Љубовији имали су синоћ привилегију да међу првима присуствују промоцији новог романа Славише Павловића *Аписов апостол*, који је недавно изашао из Лагунине штампе. После Завета хероја, г. Павловић је написао још једну бриљантну књигу која је одмах уврштена у ранг листу најбољих лагуниних издања.Поред аутора, сјајан приказ књиге, водећи рачуна да много не открије и поквари ужитак будућим читаоцима, о књизи је говорио историчар Сретен Цветојевић Цвеле и директорка библиотеке Маријана Петаковић. Одломке из књиге читао је глумац аматерског позоришта Мирослав Младеновић.У делу програма посвећеног питањима за нашег госта развила се жива и занимљива дискусија о лику и делу Драгутина Димитријевића Аписа, организацији *Црна рука*, Сарајевском атентату и многим другим. На крају г. Павловић је изразио задовољство, што по други пут, промоцију својих романа почиње из свог родног града, Љубовије, и да му то доноси срећу. Пожелимо му да тако и буде.

Објављено: 19.11.2016. - 16:17:29

Књига месеца - новембар