„Свастике“ одушевиле публику
У препуној сали љубовијског бископа синоћ су гледаоци истински могли да уживају у премијери представе „Свастике“ у извођењу глумаца аматерског позоришта „Александар Јоковић“ из Љубовије. Представу је режирао Боривоје Божанић, а маестралну глумачку ролу одиграли су :Маријана Петаковић као мама-кева Оливера,Мирослав Младеновоћ као тата Димитрије,Александра Илић-срећно удата ћерка Лазарела,Александар Реновчевић као срећно удат зет, Јелена Јовановић-замало удата ћерка (свастика),Милица Стефановић као ускоро удата ћерка (свастика), Зора Васиљевић као госпођа Петровић и Југослав Тријић као господин Петровић. Дуготрајним аплаузом публика је срдачно поздравила ново остварење љубовијских аматера , а већ су уговорена и прва гостовања са представом.

Објављено: 31.03.2017. - 15:57:48

Књига месеца - септембар