Семинар „Ко то тамо прича“
Библиотека у Осечини у сарадњи са библиотекарским друштвом Србије организовала је 14. јуна стручни, акредитовани семинар „Ко то тамо прича“, у оквиру стручног усавршавања за библиотекаре. Предавачи Весна Вуксан и Милена Костић из Универзитетске библиотеке из Београда, су кроз сјајан занимљив и интерактиван начин говориле о појмовима заговарања, маркетинга, где су библиотеке у агенди УН 2030. год. Ифлином Међународном програму за заговарање, о библиотекама и перцепцији јавности.Библиотекари су на семинару прошли и кроз низ радионица које су осмишљене као места размене идеја,знања и усавршавања вештина које у пракси помажу да библиотеке буду препознате као лидери трансформације друштва. Библиотека у Осечини са својом директорком Аном Ивковић била је изванредан и срдачан домаћин библиотекарима из Ваљева, Лознице, Лазаревца, Крупња, Лајковца а библиотеку „Милован Глишић“из Љубовије представљали су Гордана Спасојевић и Стојан Ивановић.

Објављено: 15.06.2017. - 15:57:59

Књига месеца - јул